Истражуваат нови трендовски плочки

салонот

  • Плочка за подови со стабилна крута основа СПЦ JSD03
  • Огноотпорни врежана Цврсти Винил кат
  • Камен образец Цврсто јадро СПЦ Винил Кликнете на тротоарите
  • Крајната Трајност Лесна инсталација Стоун моделот Инженерните винил тротоарите

Прочитај повеќе за нашата компанија

За нас:

 Ние не само што се фокусира на конкурентна цена, но, исто така, гарантираат високо ниво меѓународните стандарди. Квалитетот и ефикасноста на нашите кат производи се потврдени од независна трета страна, ревидирани и тестирани по ISO, CE, EN, ASTM, критериуми, итн

TopJoy е постојано развивање на нови и иновативни кат украси за на пазар. Ние во моментов се фокусира на обезбедување multilayers тротоарите (СПЦ , WPC , LVT) и Винил Лист подот за Германија, Австрија, Велика Британија, Данска, Ирска, Израел, Грција, Белгија, Италија, Франција, Канада, САД, Бразил, Африка и Азија земји.

Ние не само што се воспостави нашите бренд врз основа на нашите R & D способност и меѓународна продажба мрежа, но исто така, обезбеди OEM услуги, како барања на клиентите.

Нашата мисија - да биде trustable и доверлив добавувач ВО тротоарите индустрија

Ние, исто така се тука