Контактирајте не

Контактирајте не

TopJoy Industrial Co., Ltd.

Адреса

Unit 603 Building7, Lane 2449, Jinhai Rd, Pudong New Area, Шангај 201209, НР Кина

Е-пошта

Телефон

(+86)21-39982788

(+86)13701887891

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

 

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја