Na kontaktoni

Na kontaktoni

TopJoy Industrial Co., Ltd.

Adresë

Unit 603 Building7, Lane 2449, Jinhai Rd, Pudong New Area, Shanghai 201209, PRChina

Telefoni

(+86)21-39982788

(+86)13701887891

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

 

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni