Kinë Soil Brown 12 "x24" Klikoni Prodhuesi dhe Furnizuesi i dyshemesë me ngurtë të ngurtë TopJoy

Kafshë tokësore 12 ”x24” Klikoni në dysheme të ngurtë të ngurtë

Kafshë tokësore 12 ”x24” Klikoni në dysheme të ngurtë të ngurtë

Përshkrim:

Item : TSM 9039-2

Trashësia:  4.0mm ~ 8.0mm

Veshin shtresën: 0.2mm ~ 0.7mm

Nënshkrimi Fakultativ ) : EVA / IXPE, 1.0mm ~ 2.0mm

Size : 12 ”X 24” / 18 ”X 18” / 24 ”X 24”, Përshtatja

3b600bcb

Dyshemeja thelbësore e ngurtë nga TopJoy ofron qëndrueshmëri të pakrahasueshme dhe instalim tepër të lehtë. Nëse jeni duke ndjekur një pamje dhe ndjenjë bindëse të dyshemesë në pllaka në banjë, dhoma lavanderie ose bodrume, vinili është basti juaj më i mirë për sa i përket performancës afatgjatë. Padyshim lloji më i popullarizuar i materialit të dyshemesë në tregun e sotëm.


Detail Product

dd4c2fd0

TopJoy SPC është një dysheme e ngurtë, 100% e papërshkueshme nga uji e dërrasave me instalim të lehtë për të klikuar. Kjo shumëllojshmëri unike e ngjyrave përmban një pllakë tërheqëse 24 ", e cila është gjithsej 5 mm e trashë dhe ofron një shtresë veshje të veshur me 20 milje (0,5 mm). E stampuar në strukturën e Regjistrit, nuk do të shikoni më tej për një dysheme dinamike, të gjithanshme dekor. Ky koleksion unik në stil dhe me performancë të lartë lejon një dysheme që i reziston performancës së jetës - i papërshkueshëm nga uji, miqësor ndaj fëmijëve, miqësorë për kafshët shtëpiake, miqësor për jetën dhe të gjitha me çmim të volitshëm të SPC. Dyshemeja e SPC përfaqëson një Solid Bërthama e polimerit për një dërrasë të ngurtë dhe të dendur që instalohet lehtësisht mbi pllaka, drurë, beton dhe më shumë. Kjo konstruksion përbëhet nga një bërthamë e ngurtë SPC e shtrydhur, e shtresuar me një shtresë të shtypur modeli dhe e përfunduar me një shtresë veshje të veshur për t'i bërë ballë çdo ditë elemente. isshtë 100% material i virgjër dhe 100% i papërshkueshëm nga uji. Ju nuk keni nevojë të shqetësoheni kur instaloni TopJoy SPC!

a1

Specifikim

Texture Sipërfaqja

Cilësi druri

Në përgjithësi Trashësia

4 mm

Shtresë (Fakultativ)

IXPE / EVA (1 mm / 1.5mm)

Veshin Layer

0.3mm. (12 Mil).

gjerësi

12 "(305mm).

gjatësi

24 "(610mm).

finish

UV Veshje

Kliko

A3

Aplikacion

Komerciale dhe Banesore


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne